Ярина Чорна – народилась, вчилась та живу у Львові.
Народилась 10 лютого 1982 року в сімї архітекторів.
Вчилась на архітектурному факультеті львівської політехніки на кафедрі дизайну.
Друга вища освіта за спеціальністю “практичний психолог”.

Фотографую майже щодня все, що люблю і все, що бачу. Особливо люблю знимкувати дітей: своїх (маю двох синів) і чужих,  малих і великих, веселих і серйозних… Люблю спостерігати за людьми крізь об’єктив.
Тварин теж дуже люблю, тому  мій об’єктив не пропускає жодне живе створіння.:)

Моїм першим  вчителем з фотосправи був тато. Він показував, що таке витримка і діафрагма на старенькому ФЕДі. Завдяки татові я закохалася в цей чарівний предмет – фотоапарат.

Коли я була мала,  була ера чорно-білої фотографії. Наші з братом дитячі фотографії у великих альбомах-книжках робив і проявляв тато сам. Такі альбоми хочеться переглядати…

В підліткові роки була ера дешевих плівкових «мильниць», що залишила по собі гори альбомів з зображеннями 9х13 та 10х15.

В молоді роки була ера недорогих цифрових «мильниць», після якої залишились гігабайти фотографій, на перегляд яких завжди бракує часу.

Час від часу, коли мені набридало клацати цифровиком, я витягувала старенький ФЕД, ставила йому плівку, часом навіть чорно-білу, і знову згадувала про мистецтво фотографії…

А після того, як остання моя цифрова мильничка розбилась на ковзанці, в світі почалась ера доступних напівпрофесійних дзеркальних фотокамер. Кілька років я робила знимки такою камерою для сімейного альбому, для друзів і для свого задоволення.
До ери професійної фотографії не прагну,  це моє хобі, і для мене фотографія – це, в першу чергу, – мистецтво, а не спосіб заробітку.
З цікавими пропозиціями можна звертатись 🙂